Strona główna » Tramwaj Wodny Linia S3

Tramwaj Wodny Linia S3

Od lat tradycyjnie, na trasie pomiędzy Krynicą Morską a Tolkmickiem i dalej do Fromborka, kursuje Tramwaj Wodny linii S3 “Generał Kutrzeba”.

Tramwaj wodny S3 m/s „Generał Kutrzeba” cumuje w Krynicy Morskiej w Porcie Pasażerskim przy molo i porcie w Tolkmicku.

Jest to szybki, tani i wygodny środek transportu przez Zalew Wiślany, łączący ze sobą Tolkmicko i Krynicę Morską, a nawet Elbląg z Krynicą Morską.

Rejs tramwajem wodnym z Krynicy do Tolkmicka trwa około 30 minut.

Trasa główna to Tolkmicko – Krynica Morska ale w ofercie są również przejażdżki po Zalewie Wiślanym z Krynicy Morskiej oraz całodniowe wycieczki połączone ze zwiedzaniem Fromborka przy rezerwacji łączonego biletu na tramwaj wodny oraz autobus na trasie Tolkmicko – Frombork – Tolkmicko.

Tramwaj jednorazowo mieści 75 pasażerów, na pokład zabierane są również rowery i zwierzęta.

Atrakcja dla Rowerzystów

Dla zorganizowanych grup istnieje możliwość czarteru tramwaju, dzięki czemu na pokładzie można przewieźć do 40 rowerów. Wzdłuż Mierzei Wiślanej ciągnie się malownicza trasa rowerowa R10, a tramwaj linii S3 łączy Krynicę Morską z trasami rowerowymi na południowym wybrzeży Zalewu Wiślanego. Umożliwia sprawną kontynuację rowerowych podróży bez konieczności powrotu przez całą Mierzeję Wiślaną i jazdy na południe szeroką pętlą przez Nowy Dwór Gdański i Elbląg.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie

Rozkład Rejsów

Fanpage

Rezerwacje online