Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

“PROJKET PLAŻA” TVN

11 sierpnia, 2023 godz. 09:00 13 sierpnia, 2023 godz. 17:00

Wakacje z Projektem Plaża TVN!

Plażowe miasteczka Projektu Plaża TVN 2023 wystartowały 7 lipca, natomiast w weekend 11 – 13 sierpnia w Krynicy Morskiej zakończy tegoroczną trasę Projektu.

Czekamy tam na Was z letnimi aktywnościami oraz masą pozytywnej energii.

Każdy odwiedzający będzie mógł skorzystać ze strefy sportów wodnych, czyli spróbować swoich sił na deskach SUP oraz zmierzyć się w regatach kajakowych.

Na fanów sportów plażowych czekać będzie ścianka wspinaczkowa, boisko do siatkówki oraz beach tenis.

Dla osób ceniących rozrywkę przy dobrej muzyce – wspaniała zumba, a dla tych, którzy wolą spokój i relaks – stretching i joga. 

Pamiętaliśmy też o najmłodszych plażowiczach. Dla dzieci przygotowaliśmy dedykowaną strefę z animatorami, a w niej, m.in. gry, zabawy, zjeżdżalnie, trampolina.

Nie zabraknie konkursów z nagrodami dla osób w każdym wieku. A także wielu innych atrakcji, które przygotowali dla Was Sponsorzy i Partnerzy Projektu Plaża.

Letnie Kino w Porcie Jachtowym

W piątki i soboty na fanów dobrego filmu czekają prawdziwe hity Warner Bros. w strefie „Kina Plenerowego HBO MAX i PLAYER”.

W Krynicy Morskiej zapraszamy na pokazy filmów: „Harry Potter i Książę Półkrwi” oraz „Kac Vegas”.

W Krynicy Morskiej odbędzie się również koncert wieńczący całą tegoroczną trasę Projektu Plaża.

W piątek 11 sierpnia o godz. 21:00 zapraszamy na plac masztowy w Porcie Jachtowym na występ Moniki Lewczuk.

Monika to artystka wielokrotnie nominowana do najważniejszych nagród muzycznych w kraju. Jej utwory znane są w całej Polsce, a single niejednokrotnie znalazły się już na pierwszych miejscach list przebojów w rozgłośniach radiowych. Do największych hitów Moniki należą utwory „LIBRE” w duecie z Alvaro Soler, „Ty i ja”, „Zabiorę Cię stąd”, czy „#Tamtam”.

A co dla widzów przed telewizorami? 

O tym, co dzieje się w miasteczkach TVN, informować będzie można zobaczyć w ramach programu „Dzień Dobry Wakacje”. Spotkania z gwiazdami będą relacjonowane w programie „Co za tydzień”. Oznacza to wiele newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – cudownego letniego klimatu!

Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową:

projektplaza.tvn.pl 

oraz na social media:

https://www.facebook.com/projektplazatvn

https://www.instagram.com/projekt_plazatvn/