Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Piknik Rodzinny – Bezpieczna Krynica

2 maja godz. 13:00 20:00

Już za tydzień 2 maja 2024 r. W Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej odbędzie się drugi Piknik Rodzinny – “Bezpieczna Krynica“.

Zapraszamy wszystkich na plac w Porcie Jachtowym w godzinach 13.00 – 20.00, w programie przewidziane liczne atrakcje dla dzieci – animacje, konkursy plastyczne, malowanie twarzy, skręcanie balonów, bańki mydlane.

Punktem kulminacyjnym Pikniku będzie koncert zespołu Trio Mariachi i zabawa w rytm przebojów La Bamba czy Despacito. Nasi dzielni ratownicy z OSP będą zbierali środki na kolejny Defibrylator AED, który poprawi bezpieczeństwo mieszkańców i wypoczywających w naszym mieście.

Dodatkową atrakcją będą na pewno prezentacja sprzętu ratowniczego zaproszonych na Piknik przedstawicieli służb odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa na terenie naszej gminy, oraz służb mundurowych Policji i Straży Granicznej – zarówno mieszkańcom, jak i również wypoczywającym w Krynicy Morskiej turystom.

Oprócz służb dbających o bezpieczeństwo gminy na pikniku pojawią się także stoiska z warsztatami dawnych zawodów, na których będzie można zobaczyć jak pracowali Garncarz, Drukarz, Kaligraf, Jubiler czy Zbrojmistrz

Całe wydarzenie będzie prowadzone i animowane, oprawione muzyką.

Tradycyjnie nie zabraknie strażackiej ogniska z pieczonymi kiełbaskami pod bezpiecznym okiem naszych strażaków.

Całość dochodów zbieranych podczas imprezy zasili budżet lokalnej OSP, przeznaczony zostanie na zakup kolejnego defibrylatora AED.

Na wielki finał naszej piknikowej zabawy zagra zespół Trio Mariachi.

Startujemy o 13:00