Strona główna » Aktualności » Za tydzień „Bezpieczna Krynica”

Za tydzień “Bezpieczna Krynica”

Już za tydzień 1 maja 2023 r. W Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej odbędzie się Piknik Rodzinny – “Bezpieczna Krynica“.

Zapraszamy wszystkich na plac w Porcie Jachtowym w godzinach 13.00 – 18.00, w programie przewidziane liczne atrakcje dla dzieci – animacje, konkursy plastyczne, malowanie twarzy, skręcanie balonów, bańki mydlane.

Punktem kulminacyjnym Pikniku będzie uroczyste powitanie i prezentacja nowego wozu strażackiego OSP w Krynicy Morskiej, zakupionego w ramach projektu #BUSratowniczy na zakup którego Nasi dzielni ratownicy OSP zbierali środki w przez cały miniony rok 2022, również podczas ubiegłorocznej edycji Pikniku Rodzinnego „Bezpieczna Krynica”

Dodatkową atrakcją będą na pewno prezentacja sprzętu ratowniczego zaproszonych na Piknik przedstawicieli służb odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa na terenie naszej gminy – zarówno mieszkańcom, jak również wypoczywającym w Krynicy Morskiej turystom.

Oprócz służb dbających o bezpieczeństwo gminy na pikniku pojawią się także stoiska lokalnych organizacji i zaproszonych na piknik gości.

Całe wydarzenie będzie prowadzone i animowane, oprawione muzyką.

Tradycyjnie nie zabraknie strażackiej grochówki oraz ogniska z pieczonymi kiełbaskami pod bezpiecznym okiem naszych strażaków.

Całość dochodów zbieranych podczas imprezy zasili budżet lokalnej OSP, oraz Szkoły Podstawowej i przeznaczony zostanie na rozwój młodzieżowej drożyny pożarniczej, oraz na organizację czasu dzieciom w czasie wolnym od zajęć szkolnych.

Na wielki finał naszej piknikowej zabawy zagra zespół FARBA.

Zapraszamy 1 maja 2023 r. Do Portu Jachtowego w Krynicy Morskiej

Startujemy o 13:00

A tak bawiliśmy się w zeszłym roku na Pikniku Rodzinnym “Bezpieczna Krynica”