Strona główna » Aktualności » Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca 2024 r. w Krynicy Morskiej

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca 2024 r. w Krynicy Morskiej

W dniu 9 czerwca 2024 roku odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Mieszkańcy oraz turyści przebywający w Krynicy Morskiej będą mieli okazję wziąć udział w ważnym procesie demokratycznym, który pozwoli na wyłonienie przedstawicieli Polski w strukturach Unii Europejskiej.

Lokal wyborczy w Krynicy Morskiej będzie mieścił się przy ul. Górników 15, 82-120 Krynica Morska. Punkt wyborczy będzie otwarty od godziny 7:00 rano do godziny 21:00 wieczorem, co daje wszystkim uprawnionym mieszkańcom 14 godzin na oddanie swojego głosu.

Głosowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego jest istotnym elementem uczestnictwa obywatelskiego, ponieważ to właśnie od wyborców zależy, kto będzie reprezentował ich interesy na arenie europejskiej. Wybory te mają bezpośredni wpływ na legislację i polityki Unii Europejskiej, które dotyczą wszystkich obywateli.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Krynicy Morskiej oraz turystów do skorzystania z przysługującego im prawa i oddania głosu w dniu wyborów. Pamiętajmy, że każdy głos ma znaczenie i kształtuje przyszłość zarówno Polski, jak i całej Unii Europejskiej.