Strona główna » Aktualności » Utrudnienia drogowe – trwają rozmowy

Utrudnienia drogowe – trwają rozmowy

Długi majowy weekend za nami, spowodował między innymi lawinę publikacji we wszelkiego rodzaju mediach w całej Polsce.

Władze Miasta Krynica Morska nie pozostawiły problemu jaki spowodował remont drogi wojewódzkiej 501 bez echa i wychodzi do Zarządu Dróg Wojewódzkich z własnymi propozycjami rozwiązania, aby zdążyć z wdrożeniem zmian i usprawnień jeszcze przed rozpoczynającym się już za chwilę sezonem letnim.

Wszystkim, władzom Miasta Krynica Morska, jak również mieszkańcom i przedsiębiorcom prowadzącym w Krynicy Morskiej swoje biznesy, leży na sercu komfort odpoczynku i dojazdu wszystkich turystów pragnących spędzić wakacyjny czas w Krynicy Morskiej.

Trwają rozmowy Gminy Miasta Krynicy Morskiej z Wydziałem Realizacji Inwestycji Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku nad wypracowaniem najlepszego rozwiązania i znalezienia złotego środka dla trudnej sytuacji w jakiej obecnie znalazło się Miasto Krynica Morska.

Obecnie trwają prace nad nowym harmonogramem prac drogowych na odcinku remontowanej właśnie drogi wojewódzkiej 501, aby jak najbardziej usprawnić przejazd i ruch turystyczny na najbliższy sezon do Krynicy Morskiej.

Dodatkowo Wydział Realizacji Inwestycji Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku zaprosił do rozmów Gminy Stegna i Sztutowo w zakresie weryfikacji możliwości i organizacji proponowanych objazdów na terenach tych że Gmin, co znacznie wpłynie na poprawę tej jakże niekomfortowej sytuacji dla wszystkich.

Już niebawem poznamy nowy harmonogram realizacji prac budowlanych z usprawnieniami przejazdu przez drogę wojewódzką 501, o czym będziemy informować na bieżąco.