Strona główna » Aktualności » Usprawniamy pracę PSZOK

Usprawniamy pracę PSZOK

Złożone kartony przygotowane do recyklingu obok pojemnika na papier, symbolizujące prawidłowe przygotowanie odpadów do oddania w PSZOK.

Informujemy, że od dnia 25 czerwca 2026 r. (czwartek) w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) przyjmowane będą wyłącznie kartony złożone na płasko lub związane w paczki.
Kartony dostarczane w innej formie nie będą przyjmowane. Wprowadzone zasady mają na celu usprawnienie funkcjonowania PSZOK oraz ograniczenie zajmowanej powierzchni magazynowej.

Prosimy o dostosowanie się do nowych zasad.