Strona główna » Aktualności » Jubileusze pożyć małżeńskich w Krynicy Morskiej

Jubileusze pożyć małżeńskich w Krynicy Morskiej

17 listopada 2023 roku był dniem pełnym wzruszeń i radości w Krynicy Morskiej, gdy społeczność miejska zgromadziła się, aby uczcić niezwykłe jubileusze małżeńskie.

To coroczne święto, jak co roku, stało się nie tylko okazją do świętowania, ale także do wyrażenia szacunku i podziękowania za lata wspólnej drogi.

W tym roku, szczególnie wyjątkowym, świętowaliśmy 37 par małżeńskich, które osiągnęły piękne kamienie milowe w swojej życiowej podróży. To chwila, w której wspólnota docenia trwałość miłości i zaangażowanie, które te pary wniosły w budowanie szczęśliwych rodzin.

Głównymi gośćmi uroczystego obiadu byli Burmistrz Miasta Krynica Morska, Pan Adam Ostrowski, oraz Przewodnicząca Rady Miasta, Pani Sylwia Szczurek. To właśnie oni mieli zaszczyt wręczenia jubilatom wyjątkowych gratulacji oraz symbolicznych prezentów. Ich obecność podkreśliła wagę tego corocznego momentu w życiu par małżeńskich.

Burmistrz Adam Ostrowski podzielił się wzruszającymi słowami, podkreślającymi znaczenie rodziny i wspólnego życia. Pani Sylwia Szczurek przekazała życzenia szczęścia, zdrowia i kolejnych lat pełnych miłości.

Uroczysty obiad rozpoczęto symboliczną lampką szampana z toastem za Jubilatów. Jubileuszowy tort został pokrojony przez najstarszych — Platynowych Jubilatów.

Jubileuszowy obiad był nie tylko okazją do celebracji jubileuszy małżeńskich, ale także do budowania silniejszych więzi społeczności lokalnej. Goście delektowali się wykwintnym menu, atmosferą pełną ciepła i wzajemnego szacunku.

Oprawę taneczną zapewnił jak co roku Pan Józef Masiak.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym corocznym, wyjątkowym wydarzeniu i wspólną radość z okazji jubileuszy małżeńskich. To ważne chwile, które pozostaną w sercach jubilatów i całej społeczności Krynicy Morskiej.