Strona główna » Aktualności » Słodka Niedziela w Porcie Jachtowym

Słodka Niedziela w Porcie Jachtowym

Wawel Truck odwiedzi Krynicę Morską

Już w najbliższą niedzielę, 30 lipca br. Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy, pojawi się w Krynicy Morskiej. Wawel Truck będzie stacjonował na Placu Masztowym w godzinach 11:00-17:00. Jak zawsze, na odwiedzających czeka wiele niezwykłych atrakcji.

W magicznym wnętrzu Wawel Trucka czekają niezapomniane atrakcje! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR, najmłodsi przeżyją niesamowitą przygodę w czasie przejażdżki wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają tajniki jej produkcji, a także dowiedzą się więcej o dobrych składnikach w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki Wawel. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – mix swoich ulubionych słodyczy.

Wawel Truck travelkuje ze smakiem

W Wawel Trucku czeka jeszcze jedna słodka niespodzianka! To pyszna nowość od marki Fresh&Fruity – Żelki Travelki w czterech egzotycznych odsłonach: owocowe smaki Afryki, owocowe smaki Azji, owocowe smaki Ameryki oraz wegańskie Żelki Travelki Smaki Świata z międzynarodowym certyfikatem V-label. Każda z paczek to wyprawa na inny, odległy kontynent, na którym czekają zaskakujące, nowe smaki.

Najmłodsi będą mogli zabrać ze sobą jeden z czterech wariantów tych łakoci, które będą rozdawane przez hostessy do wyczerpania zapasów.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Zapraszamy