Strona główna » Aktualności » Projekt Plaża TVN w Krynicy Morskiej

Projekt Plaża TVN w Krynicy Morskiej

Już od dzisiaj 11 sierpnia do niedzieli 13 sierpnia br. na plaży przy wejściu nr 30 zagościło Plażowe Miasteczko Projektu Plaża TVN.

To już kolejna 15 edycja wakacyjnej trasy Telewizji TVN po najpiękniejszych polskich kurortach i jak w poprzednich latach z Grand Finale w Krynicy Morskiej.

A jakie atrakcje na plaży

Każdy odwiedzający będzie mógł skorzystać ze strefy sportów wodnych, czyli spróbować swoich sił na deskach SUP oraz zmierzyć się w regatach kajakowych.

Na fanów sportów plażowych czekać będzie ścianka wspinaczkowa, boisko do siatkówki oraz beach tenis.

Dla osób ceniących rozrywkę przy dobrej muzyce – wspaniała zumba, a dla tych, którzy wolą spokój i relaks – stretching i joga. 

Są też dla najmłodszych plażowiczów. Dla dzieci przygotowano dedykowaną strefę z animatorami, a w niej, m.in. gry, zabawy, zjeżdżalnie, trampolina.

Nie zabraknie konkursów z nagrodami dla osób w każdym wieku. A także wielu innych atrakcji, które przygotowali dla Was Sponsorzy i Partnerzy Projektu Plaża.

A jakie atrakcje w Porcie Jachtowym?

Na placu masztowym w Porcie jachtowym w piątki i soboty na fanów dobrego filmu czekają prawdziwe hity Warner Bros. w strefie „Kina Plenerowego HBO MAX i PLAYER”.

Pokazy letniego kina rozpoczynają się o godzinie 21:30

W piątek 11 sierpnia br. zapraszamy na pokaz filmu “Harry Potter i Książe Półkrwi” a w sobotę 12 sierpnia br. na pokaz filmu “Kac Vegas”.

Będzie i Gwiazda!

W Krynicy Morskiej odbędzie się również koncert wieńczący całą tegoroczną trasę Projektu Plaża.

W piątek 11 sierpnia o godz. 21:00 zapraszamy na scenę Letnią na placu masztowym na terenie Portu Jachtowego na występ Moniki Lewczuk.

Monika to artystka wielokrotnie nominowana do najważniejszych nagród muzycznych w kraju. Jej utwory znane są w całej Polsce, a single niejednokrotnie znalazły się już na pierwszych miejscach list przebojów w rozgłośniach radiowych. Do największych hitów Moniki należą utwory „LIBRE” w duecie z Alvaro Soler, „Ty i ja”, „Zabiorę Cię stąd”, czy „#Tamtam”.

Spotkajmy się na Plaży, a wieczorem obejrzyjmy razem Letnie Kino 🙂