Strona główna » Aktualności » Piknik Rodzinny — Bezpieczna Krynica

Piknik Rodzinny — Bezpieczna Krynica

baner grafika piknik rodzinny

Podobnie jak w roku 2022 zapraszamy na Piknik Rodzinny Bezpieczna Krynica, który odbędzie się 1 maja 2023 r. w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej w godzinach 13 – 18.

Podczas wydarzenia dokonamy uroczystego powitania nowego wozu strażackiego OSP w Krynicy Morskiej — realizacji projektu pn. #BUSratowniczy, na którego zakup zbieraliśmy środki w roku 2022 m.in. podczas pikniku.

Oprócz powitania wozu i jego prezentacji zaproszeni przedstawiciele służb odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa na terenie gminy, zarówno mieszkańcom, jak i wypoczywającym turystom, zaprezentują swój sprzęt ratowniczy.

Na poszczególnych stoiskach będzie można poznać szczegóły warsztatu pracy ratowników i funkcjonariuszy, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo. Obok stoisk ratowniczych pojawią się także namioty lokalnych organizacji i innych zaproszonych gości.

Całość wydarzenia okraszona będzie dobrą muzyką, dla dzieci przewidziane są animacje, miejsca do zabawy oraz pokazy.

Nie zabraknie strażackiej grochówki oraz pieczonej przy ognisku kiełbaski. Całość dochodów zbieranych podczas imprezy zasili budżet lokalnej OSP, oraz Szkoły Podstawowej i przeznaczony zostanie na rozwój młodzieżowej drożyny pożarniczej, oraz na organizację czasu dzieciom w czasie wolnym od zajęć szkolnych.

Na zakończenie pikniku dla wszystkich chętnych zagra zespół FARBA.