Strona główna » Aktualności » Piknik rodzinny w Krynicy Morskiej

Piknik rodzinny w Krynicy Morskiej

W dniu 2 maja br., malownicze otoczenie Portu Jachtowego w Krynicy Morskiej ożywiło się podczas uroczystego Pikniku Rodzinnego. Impreza przyciągnęła mieszkańców oraz turystów, zapewniając niezapomnianą atmosferę wypoczynku i zabawy.

Piknik oferował bogaty program rozrywkowy dla wszystkich grup wiekowych. Dla najmłodszych uczestników przygotowano liczne atrakcje, takie jak dmuchane zamki, karuzele i malowanie twarzy. Rodziny mogły cieszyć się także wspólnymi konkursami i grami na świeżym powietrzu, co sprzyjało integracji i budowaniu więzi między uczestnikami.

Wielbiciele dobrej kuchni mieli okazję delektować się pysznymi potrawami serwowanymi przez stoiska gastronomiczne. Wśród oferowanych smakołyków można było znaleźć dania regionalne, ryby wędzone oraz przysmaki kuchni światowej. Nie zabrakło również stoisk z lokalnymi wyrobami rzemieślniczymi, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Atmosferę pikniku podgrzewała również muzyka na żywo, która towarzyszyła uczestnikom przez całe wydarzenie. W rytmach różnorodnych gatunków muzycznych, od folkloru po muzykę taneczną, wszyscy mogli poczuć radość i energię wspólnego świętowania. Impreza nie obyła się także bez pokazów tanecznych i występów artystycznych, które dodatkowo wzbogaciły program.

Zwieńczeniem pikniku był koncert zespołu “Trio Mariachi”.

Piknik rodzinny w Krynicy Morskiej to nie tylko doskonała okazja do odpoczynku i zabawy, ale także szansa na budowanie relacji rodzinnych oraz integrację z lokalną społecznością. Wydarzenie to jednoczyło ludzi w atmosferze przyjaźni i radości, tworząc niezapomniane wspomnienia dla wszystkich uczestników. Dla tych, którzy nie mieli okazji wziąć udziału, warto już teraz zaplanować udział w kolejnej edycji tego wspaniałego pikniku rodzinnego.