Strona główna » Aktualności » Oferta pracy w PWiK

Oferta pracy w PWiK

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Krynicy Morskiej zaprasza do składania ofert na stanowisko:

Pracownik koordynujący funkcjonowanie portu jachtowego w sezonie żeglarskim 2024 r.

Obowiązki:

  • prowadzenie rejestru i ewidencjonowanie jednostek cumujących
  • przygotowanie umów oraz prowadzenie dokumentacji
  • prowadzenie i rozliczenie dziennej oraz miesięcznej ewidencji sprzedaży
  • sporządzenie miesięcznego zestawienia przychodów
  • nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń oraz dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa w porcie
  • współpraca z Urzędem Miasta (właścicielem obiektu)

Wymagania:

  • praktyczne umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy własnej oraz współpracowników
  • znajomość podstawowych zagadnień żeglarskich
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, odpowiedzialność, otwartość i pozytywne nastawienie

Praca od kwietnia do listopada 2024 r. z możliwością przedłużenia współpracy na czas nieokreślony.

Kandydatury wraz z propozycją formy współpracy prosimy składać na adres bok@pwikkrynicam.pl

Aplikacja powinna zawierać klauzulę o poufności danych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na etapie rekrutacji.