Strona główna » Aktualności » Ochłoda dla każdego

Ochłoda dla każdego

W ostatnich dniach Krynica Morska podobnie jak wiele innych miejsc w Polsce zmaga się z wyjątkowo wysokimi temperaturami. Fala upałów, która przetacza się przez region, powoduje, że mieszkańcy i turyści szukają wszelkich możliwych sposobów na ochłodę. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie wszystkich przebywających w mieście, Pani Sylwia Szczurek — Burmistrz Krynicy Morskiej podjęła inicjatywę, która przynosi ulgę w te gorące dni.

W Porcie Jachtowym nad Zalewem Wiślanym w Krynicy Morskiej została zainstalowana specjalna kurtyna chłodząca. To rozwiązanie cieszy się dużą popularnością i stanowi doskonałą alternatywę dla osób, które chcą chwilę odetchnąć od żaru lejącego się z nieba. Kurtyna chłodząca to prosty, ale skuteczny sposób na obniżenie temperatury w jej pobliżu, co sprawia, że spacer po porcie staje się o wiele przyjemniejszy.

Kurtyna chłodząca w Porcie Jachtowym jest dostępna dla wszystkich – zarówno dla mieszkańców, jak i licznie odwiedzających miasto turystów. Instalacja ta nie tylko pomaga w radzeniu sobie z upałem, ale także stanowi atrakcję samą w sobie. Dzieci z radością biegają przez chłodzącą mgiełkę, a dorośli z przyjemnością korzystają z orzeźwiającego momentu podczas zwiedzania portu.

Pani Burmistrz podkreśla, że inicjatywa ta jest odpowiedzią na realne potrzeby społeczności i stanowi element szerszych działań mających na celu poprawę komfortu życia w mieście w czasie ekstremalnych warunków pogodowych.

“Chcemy, aby Krynica Morska była miejscem, gdzie każdy może czuć się dobrze, niezależnie od panującej pogody. Kurtyna chłodząca to jedno z wielu rozwiązań, które wprowadzamy, aby to osiągnąć” – mówi Pani Burmistrz.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do Portu Jachtowego w Krynicy Morskiej. Skorzystanie z kurtyny chłodzącej to doskonały sposób na ochłodzenie się i chwilę wytchnienia w trakcie upalnego dnia.