Strona główna » Aktualności » Nowe oblicza Rady Miejskiej na kadencję 2024-2029

Nowe oblicza Rady Miejskiej na kadencję 2024-2029

Miasto Krynica Morska, malowniczo położone nad Bałtykiem, przywitało nowych radnych, którzy przejęli stery w Radzie Miejskiej na kadencję 2024-2029. Po wyborach, które odbyły się niedawno, społeczność miasta ma okazję poznać osoby, które będą reprezentować ich interesy i wspólnie kształtować przyszłość lokalnej społeczności.

Przewodniczącą Rady Miejskiej została Sabina Markiewka, która ma za sobą bogate doświadczenie w pracy społecznej i aktywnej partycypacji w życiu publicznym. Jej wybór na to stanowisko jest dowodem uznania ze strony kolegów radnych oraz zaufania mieszkańców.

Wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej została Katarzyna Murawska-Maza, która swoją energią i zaangażowaniem zyskała uznanie wśród swoich współobywateli. Jej rola będzie kluczowa we wspieraniu przewodniczącej i koordynacji prac Rady.

Spośród pozostałych członków Rady, każdy wnosi ze sobą różnorodne doświadczenia zawodowe i społeczne, które mogą wzbogacić debaty i decyzje podejmowane na szczeblu lokalnym. Od Alicji Krystyny Baranowskiej po Tomasza Jana Kloskę, od Justyny Bernadety Konkol po Konrada Mądrego, każda osoba ma szansę wpłynąć na rozwój miasta i poprawę warunków życia jego mieszkańców.

Henryk Piotr Górnik, Anna Maria Jaworska, Lidia Krzyżanowska, Natalia Kuligowska, Katarzyna Nowakowska, Marzena Skwarzec oraz Leszek Tomasz Zawadzki – to kolejne osoby, którym powierzono odpowiedzialność za dobrą i skuteczną pracę na rzecz społeczności Krynicy Morskiej.

Nowa Rada Miejska staje przed wieloma wyzwaniami, takimi jak rozwój infrastruktury, ochrona środowiska, czy wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców. Jednak z zaangażowaniem i determinacją jej członków, Krynica Morska może liczyć na pomyślną przyszłość, opartą na współpracy i dialogu.