Strona główna » Aktualności » Nowa lokalizacja ZRM w Krynicy Morskiej

Nowa lokalizacja ZRM w Krynicy Morskiej

ambulans

Z dniem 1 czerwca w Krynicy Morskiej rozpoczął dyżury nowy Zespół Ratownictwa Medycznego. Składający się z dwóch ratowników medycznych, zespół działa w systemie 24/7, zapewniając mieszkańcom i turystom całodobową opiekę medyczną.

W tym roku zespół bazuje w nowej lokalizacji – w budynku naszej remizy strażackiej. Nowoczesne zaplecze oraz bliskość do głównych dróg umożliwiają sprawną i szybką reakcję na wezwania.

Na potrzeby służby w Krynicy Morskiej, ratownicy otrzymali nowy, fabryczny pojazd. Wyposażony w najnowszy sprzęt medyczny, samochód pozwala na udzielenie pomocy w najróżniejszych sytuacjach awaryjnych, co znacznie podnosi standardy ratownictwa w naszym mieście.

Dyżury zespołu planowane są do 31 sierpnia. Jednak Burmistrz Miasta Pani Sylwia Szczurek i mieszkańcy mają nadzieję, że dzięki dalszym staraniom ratownicy będą mogli zostać z nami na dłużej, zapewniając ciągłość profesjonalnej opieki medycznej.

Życzymy ratownikom jak najmniej wyjazdów, choć zdajemy sobie sprawę, że ich obecność już teraz jest nieoceniona, a ilość zgłoszeń pokazuje, jak bardzo są potrzebni. Wierzymy, że jak co roku, nasza współpraca będzie owocna i przyniesie wiele dobrego dla naszej społeczności.