Strona główna » Aktualności » Marsz Nordic Walking wzdłuż linii brzegowej Morza Bałtyckiego

Marsz Nordic Walking wzdłuż linii brzegowej Morza Bałtyckiego

W dniach od 13 do 19 maja 2024 roku odbędzie się niezwykłe wydarzenie, pn. “Marsz Nordic Walking wzdłuż linii brzegowej Morza Bałtyckiego”. Celem marszu jest wsparcie zbiórki charytatywnej na rzecz Róży Bobowskiej i Szymona Żołdaka, którzy potrzebują środków na kosztowne leczenie.

Marsz rozpocznie się 13 maja o godzinie 7:00 w Świnoujściu i będzie trwał przez siedem dni, kończąc się 19 maja. Trasa marszu prowadzi przez malownicze miejscowości wzdłuż wybrzeża Bałtyku, obejmując następujące odcinki:

  • Świnoujście – Kołobrzeg (101 km)
  • Kołobrzeg – Darłówko (71 km)
  • Darłówko – Łeba (94 km)
  • Łeba – Władysławowo (92 km)
  • Władysławowo – Hel – Władysławowo (85 km)
  • Władysławowo – Sobieszewo (90 km)
  • Mikoszewo – Piaski (50 km)

Łącznie uczestnicy będą mieli do pokonania imponującą odległość ponad 580 kilometrów. Trasa marszu została tak zaplanowana, aby każdy chętny mógł dołączyć w dowolnym momencie i wziąć udział na wybranym odcinku, bądź przebyć całą trasę.

To nie tylko doskonała okazja do promowania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, ale przede wszystkim wspaniała inicjatywa charytatywna, która łączy ludzi o wielkich sercach. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników Nordic Walking oraz osoby, które chcą wesprzeć szczytny cel, do udziału w marszu.

Dzięki takim akcjom, jak ta, możemy wspólnie przyczynić się do poprawy życia tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Do zobaczenia na trasie!

Na zakończenie marszu planowany jest udział około 30 osób. Prosimy mieszkańców i turystów o wyrozumiałość i wsparcie dla uczestników tej szczytnej akcji. Dzięki takim inicjatywom możemy wspólnie przyczynić się do poprawy życia tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Do zobaczenia na trasie!