Strona główna » Aktualności » Czas na Wakacje!

Czas na Wakacje!

Czerwiec to miesiąc, na który czekają wszyscy uczniowie. Po miesiącach ciężkiej pracy i nauki nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krynicy Morskiej to moment pełen emocji – radości, dumy, ale i nostalgii.

Rok szkolny 2023/2024 obfitował w wiele wydarzeń, które na długo pozostaną w pamięci uczniów i nauczycieli. W ciągu tych dziesięciu miesięcy odbyły się liczne wycieczki, projekty edukacyjne, konkursy oraz imprezy szkolne. Wszyscy ciężko pracowali, zdobywając nowe umiejętności i wiedzę.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krynicy Morskiej jest wyjątkowym momentem. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice, by wspólnie podsumować miniony rok. Burmistrz Miasta Pani Sylwia Szczurek wygłosiła uroczyste przemówienie, dziękując wszystkim za ich zaangażowanie i wkład w życie szkoły.

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie i Wychowankowie, dobiega końca rok szkolny 2023/2024 z tej okazji pragnę złożyć na ręce Pana Dyrektora najserdeczniejsze podziękowania i życzenia. Dziękuję za profesjonalną realizację zadań oraz sumienną pracę, wytrwałość i troskę o dobre imię placówki. Rodzicom dziękuję za pomoc, udzielane wsparcie oraz motywowanie dzieci do rozwijania talentów, a uczniom – za serce i wysiłek wkładany w naukę oraz gratuluję osiągnięć. Wszystkim składam najlepsze życzenia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z osiągniętych wyników. Bezpiecznych wakacji – radosnych, pełnych słońca i uśmiechu. Wróćcie do szkoły wypoczęci, z nowymi pomysłami, inspiracjami oraz gotowością do realizacji marzeń i planów.

Podczas uroczystości Pani Burmistrz wręczyła pięciorgu uczniom Stypendia Burmistrza za wysokie osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2023/2024.

Zakończenie roku szkolnego to także czas refleksji i podsumowań. Dla niektórych uczniów był to ostatni rok w tej szkole, co wywołuje dodatkowe emocje. Klasa ósma pożegnała się ze swoją szkołą, a przed nimi nowe wyzwania na drodze ku dorosłości.

Teraz nadszedł czas na długo wyczekiwane wakacje! Dwa miesiące pełne słońca, relaksu i przygód. Wielu uczniów ma już zaplanowane wyjazdy z rodziną, obozy, kolonie czy spotkania z przyjaciółmi. To idealny moment, aby naładować baterie przed kolejnym rokiem szkolnym.

Na zakończenie wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych wakacji, pełnych niezapomnianych chwil i zasłużonego odpoczynku. Wracajcie do nas we wrześniu pełni energii i gotowi na nowe wyzwania!