Strona główna » Aktualności » Budowa ulicy Joanny Chmielewskiej, Słonecznej i Piaskowej

Budowa ulicy Joanny Chmielewskiej, Słonecznej i Piaskowej

Urząd Miasta Krynica Morska informuje mieszkańców i odwiedzających, że w dniach 25.06 – 27.06 (wtorek – czwartek) prowadzone będą prace budowlane na ulicy Piaskowej. W związku z tym ulica Piaskowa na wysokości stacji podnoszenia ciśnienia i dezynfekcji wody będzie zamknięta dla ruchu drogowego.

W okresie zamknięcia odcinka ulicy Piaskowej objazd będzie odbywał się zgodnie z tymczasowym oznakowaniem przez ulicę Bursztynową i trasę rowerową. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do wyznaczonej organizacji ruchu.

Prace budowlane obejmują modernizację infrastruktury wodociągowej oraz nawierzchni ulic, co ma na celu poprawę jakości i bezpieczeństwa użytkowania tych dróg. Działania te są częścią większego projektu, który obejmuje również ulice Joanny Chmielewskiej oraz Słoneczną.

Urząd Miasta Krynica Morska przeprasza za wszelkie niedogodności związane z zamknięciem ulicy Piaskowej i wprowadzeniem objazdów. Dziękujemy za Państwa cierpliwość i zrozumienie. Wszelkie działania mają na celu długoterminową poprawę infrastruktury drogowej, co przyniesie korzyści zarówno mieszkańcom, jak i turystom odwiedzającym naszą miejscowość.