Strona główna » Aktualności » Bitwa o remizy 2023

Bitwa o remizy 2023

DRODZY MIESZKAŃCY !

Mamy realną możliwość jako Gmina pozyskać do 1.000.000 zł na inwestycję w naszej Osp Krynica Morska.

Wszystko w Waszych…NOGACH 🙂

Cóż, na horyzoncie pojawiła się kolejna szansa, aby dzięki zaangażowaniu mieszkańców Gmina Miasta Krynica Morska i Waszej postawie obywatelskiej, za wysoką frekwencję wyborczą (najwyższy wynik w powiecie) otrzymać do 1 mln złotych na inwestycję termomodernizacyjną oraz wymianę źródła ogrzewania w naszej OSP.

Prawdopodobnie część środków będzie mogła być przeznaczona na doposażenie naszej jednostki w sprzęt ratowniczy.

Czy wystarczy na QUAD’a może na SKUTER wodny, czy uda się wymienić PIEC, wyremontować starą część remizy, zmniejszyć rachunki za energię dzięki instalacjom FOTOWOLTAICZNYM… nie wiemy. Ale z waszą pomocą możemy się przekonać.

Wybory prezydenckie 2020 były dla nas wyjątkowo pomyślne, bo dzięki zbiegowi wielu różnych okoliczności udało się naszej jednostce pozyskać nowy średni wóz pożarniczy w ramach #BitwyoWozy właśnie dzięki WYSOKIEJ frekwencji wyborczej. Wysoką frekwencję wyborczą mięliśmy także w poprzednich wyborach w roku 2015 oraz 2019 roku (najwyższą w powiecie), więc wynik jest do powtórzenia.

Istnieje zatem REALNA SZANSA na wspólny sukces.

Spróbujmy, TO NIC NIE KOSZTUJE ! 🙂