Strona główna » Aktualności » Atrakcyjne działki na sprzedaż

Atrakcyjne działki na sprzedaż

Krynica Morska jest bardzo popularną i jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości turystycznych w Polsce. Miejscowość daje duże możliwości do prowadzenia różnego rodzaju działalności usługowej w zakresie handlu, gastronomii, turystyki, wypoczynku i rehabilitacji.

Urząd Miasta w Krynicy Morskiej informuje, że w zasobie nieruchomości komunalnych Miasta Krynica Morska przeznaczonych do sprzedaży w drodze ustnego nieograniczonego przetargu znajdują się:

Nieruchomość nr 1

Zabudowana działka nr 732 o powierzchni 1695 m², położona w Krynicy Morskiej przy ulicy Przyjaźni 14-16. Zabudowę stanowią dwa letniskowe budynki.

Lokalizacja nieruchomości jest jej atutem. Położona w spokojnej okolicy, w odległości 300 m od centrum usługowego miasta, gdzie znajdują się liczne restauracje i sklepy. Bezpośrednie otoczenie działki stanowią: las komunalny, niska zabudowa mieszkalna oraz obiekty letniskowe po dawnym ośrodku wypoczynkowym OW Poronin.

Ukształtowanie terenu działki — pagórkowate, porośnięta jest drzewostanem liściastym. Dojazd do działki od ulicy Przyjaźni. W pasie ulicy przebiegają sieci: wodociągowa, kanalizacyjna i elektroenergetyczna.

Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Sposób zabudowy i zagospodarowania terenu:lokalizacja budynków usługowych z zakresu obsługi rekreacji i ruchu turystycznego, wypoczynku, kultury, handlu, gastronomii.

Ogłoszenie Burmistrz Miasta Krynica Morska w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Nieruchomość nr 2

Niezabudowana działka nr 654/2 o powierzchni 307 m², położona w Krynicy Morskiej przy ulicy Żeromskiego 1.

Nieruchomości położona w najbardziej atrakcyjnej północnej części miasta. Warunki naturalne: bliskość plaży, las, ukształtowanie terenu przyczyniły do rozwoju na tym obszarze szerokiej bazy wypoczynkowo – hotelowej.

Działka zlokalizowana jest w odległości 250 m od głównej plaży, do której prowadzi szeroki deptak. Otoczenie działki stanowi las, zabudowania apartamentowca oraz miejsca parkingowe wzdłuż ulicy Żeromskiego.

Ukształtowanie terenu działki – płaskie. Dojazd do działki od ulicy Żeromskiego. W pasie ulicy przebiegają sieci: wodociągowa, kanalizacyjna i elektroenergetyczna.

Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczenie terenu: teren zabudowy usługowej — turystyki, wypoczynku i rehabilitacji.

Ogłoszenie Burmistrz Miasta Krynica Morska w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży