Strona główna » Aktualności » Ankieta na temat zjawiska przemocy

Ankieta na temat zjawiska przemocy

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim udostępnia anonimową ankietę na temat: Zjawiska przemocy domowej dla mieszkańców powiatu nowodworskiego.

Dane zebrane dzięki tej ankiecie posłużą do opracowania Programu Przeciwdziałania Przemocy w naszym powiecie. Aby wypełnić ankietę, nie trzeba się logować do swojego konta Google, ankieta jest w pełni anonimowa. Ankieta powstała w związku z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej i koniecznością opracowania powiatowego programu przeciwdziałania przemocy domowej i ochrony osób doznających przemocy domowej, Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną przedstawione wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.

Aby rozpocząć wypełnianie ankiety wystarczy kliknąć w poniższy link:

https://forms.gle/j7zpTPopZufVnChd9

Wersja pdf ankieta_do_mieszkanców_powiatu dla osób zainteresowanych wypełnieniem jej w wersji tradycyjnej. Wypełnione ankiety w wersji tradycyjnej proszę dostarczyć bądź przesłać listem na adres Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Warszawska 28A, 82-100 Nowy Dwór Gdański, do dnia 08.12.2023 r.