Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Środa, 29 Czerwiec 2022 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna

Szkoła Windsurfingu

Dla bardziej aktywnych, zamiast leżenia na plaży, polecamy niezapomniane chwile spędzone na desce windsurfingowej. Szkoła windsurfingu, która znajduje się w Krynicy Morskiej przygotowała różne formy szkolenia. Dla uczniów chcących zdobywać nowe umiejętności we własnym tempie proponujemy formę indywidualną. Instruktor przeznacza wtedy swój czas tylko i wyłącznie osobie zainteresowanej  tego rodzaju szkoleniem. Uczeń sam ustala sobie godzinę  lekcji i ma w tym czasie zapewnioną uwagę instruktora. Tak efektywnie wykorzystany czas pozwala szybko nabyć nowe umiejętności.
Bardziej ekonomiczną  formą szkolenia jest nauka grupowa. Każdy kurs grupowy zaczyna się w poniedziałek rano, a kończy się w niedzielę po południu. Duża ilośc zajęc w ciągu tygodnia daje gwarancję zdobycia praktycznej umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach wiatrowych. 
Organizator szkolenia zapewnia pełne wyposażenie sprzętowe: deski, żagle dobrane przez instruktorów do możliwości fizycznych ucznia oraz  krótką pianką neoprenową.  Warto we własnym zakresie zadbać o obuwie do chodzenia w wodzie.
Baza jest czynna przez siedem dni w tygodniu od godziny 8.30 do 19.00 lub do ostatniego klienta.
Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie internetowej www.e-windsurfing.pl

 

 

 

 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u