Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Poniedziałek, 28 Wrzesień 2020 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna

ActiveZone

Szkoła windsurfingu założona i prowadzona przez Joannę Jabłońską i Marcina Łukaszewicza, osoby z wieloletnim doświadczeniem i windsurfingowymi dokonaniami.

www.activezonespot.pl
lokalizacja na interaktywnej mapie
tel. 790 010 027
tel. 22 357 90 90 

Szkoła windsurfingu założona i prowadzona przez Joannę Jabłońską i Marcina Łukaszewicza, osoby z wieloletnim doświadczeniem i windsurfingowymi dokonaniami. 

GODZINY OTWARCIA.09.00-19.00, od początku czerwca do połowy września. 
BAZA.Szkoła mieści się nad Zalewem Wiślanym przy Jacht Klubie (na końcu ul. Bojerowców). Piękne położenie, niewielka, ale piaszczysta plaża, niedaleko centrum Krynicy. 

AKWEN.Szkolenie prowadzone jest przede wszystkim na Zalewie Wiślanym. Nieduża głębokość, piasek na dnie, niewielkie zafalowanie pozwalają na osiąganie szybkich postępów. W przypadku umiejętności, dobrego kierunku i siły wiatru można także pływać od strony morza (wave). 

TEAM.Wspaniały i doświadczony zespół instruktorów tworzy świetny klimat sprzyjający nauce i ciekawemu, "windsurfingowemu" spędzaniu czasu wolnego. 

SZKOLENIE.Szkolenie windsurfingowe prowadzone jest na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci i dorosłych. Lekcje indywidualne, kursy weekendowe, kursy tygodniowe, pakiety godzinowe, kursy dla firm. 
W szkole można uczyć się pływać na kitesurfingu. 

OBOZY WINDSURFINGOWE.Szkoła organizuje obozy windsurfingowe dla dzieci i młodzieży. Zakwaterowanie w pensjonacie oddalonym o 5 minut drogi pieszo, doskonałe wyżywienie, codziennie zajęcia windsurfingowe i ogólnosportowe. 

WYPOŻYCZALNIA.Deski windsurfingowe (dla początkujących i zaawansowanych), pędniki (2.0-9.5 m2: Fanatic, Ezzy, Neil Pryde), pianki, trapezy, kamizelki asekuracyjne i wszystko co potrzebne jest do pływania na windsurfingu. 

KONSULTACJE SPRZĘTOWE.W szkole prowadzone są konsultacje sprzętowe - dobór sprzętu, porady, ustawienie. 
Założyciele szkoły to osoby znane w środowisku windsurfingowym: 

Joanna Jabłońskadługoletnia dyrektor Warszawskiego Towarzystwa Sportowego DeSki i Centrum Szkolenia Funboarda PSŻD, organizator sześciu edycji Funboardowego Pucharu Polski serii B i wielu innych imprez windsurfingowych, instruktor windsurfingu, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. 

Marcin Łukaszewiczwieloletni zawodnik w żeglarstwie deskowym i windsurfingu lodowym (Yacht Klub Polski, AZS-AWF Warszawa), członek narodowej reprezentacji Polski, trener, sędzia windsurfingowy (FPP seria B, Puchar Polski Freestyle), trener sekcji windsurfingu w klubie Spójnia, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u