Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Sobota, 03 Grudzień 2022 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » ITB Berlin 2011

ITB Berlin 2011

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Wtorek, 22.03.2011, 09:18

Krynica Morska brała udział w największych na świecie i najważniejszych dla branży turystycznej targach ITB w Berlinie podczas których Polska po raz pierwszy była Krajem Partnerskim.

Polska prezentowała kampanię reklamową, której bohaterami jest pięć postaci – „stworków”, inspirowanych modą na „vinyl toys”, które aktualnie robią prawdziwą furorę. Każda z postaci ma na swoim korpusie jedną z liter słowa POLEN oraz wkomponowane piłki futbolowe jako odnośnik do UEFA EURO 2012. Zadaniem niezwykłych, modernistycznych stworków było zaprezentowanie Polski jako kraju różnorodności kulturowej, krajobrazowej i rozrywkowej, w którym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Polska podczas otwarcia targów zaskoczyła ponad czterotysięczną widownię multimedialnym i trójwymiarowym show pt. "Move Your Imagination", czyli "Pobudź swoją wyobraźnię" to motto tegorocznej prezentacji Polski na targach turystycznych ITB. Otwarcie we wtorkowy wieczór pokazało, że Polska chce się zaprezentować jako kraj nowoczesny, który jednocześnie pielęgnuje własne tradycje. Minister sportu i turystyki, Adam Giersz powiedział podczas otwarcia, że "Polska zaprasza do odkrycia jej na nowo, jako kraju kreatywnego, o bogatej kulturze i fascynującym krajobrazie". Prowadząca otwarcie Pani Monika Richardson przeprowadziła, krótki wywiad z gościem honorowym otwarcia targów, którym był Pan Prezydent Lech Wałęsa.

(tu możesz obejrzeć cały wywiad)

Widowiskowy pokaz multimedialno-taneczny zaprezentował polskie walory turystyczne przy pomocy trójwymiarowego filmu animacyjnego, który interaktywnie wciągnął do zabawy także publiczność. Główna część animacji nawiązywała do zbliżających się mistrzostw Europy UEFA w piłce nożnej w 2012 roku. Film reżyserował Tomasz Bagiński. Jedna sekwencja trójwymiarowej prezentacji była integralną częścią pokazu tańca nowoczesnego na koniec wieczoru.

(tu możesz zobaczyć fragment pokazu)Wieczór zwieńczył bankiet dla ponad czterotysięcznej widowni na którym mistrzowie polskiej kuchni serwowali to co w polskiej kuchni najlepsze, a na scenie występowali polscy wykonawcy wyłącznie z polskimi piosenkami.

Podczas samych targów Polskę reprezentuje na 1500 metrach kwadratowych 70 polskich wystawców z 16 regionów.

Oferty z Mierzei Wiślanej można znaleźć na stoisku Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Dużym zainteresowanie cieszyła się makieta pochylni Oleśnica na Kanale Elbląskim. Makieta została stworzona w ramach współpracy trzech powiatów -- iławskiego, ostródzkiego i elbląskiego.

Przed nami kolejne imprezy targowe: VI Podlaskie Targi Turystyczne w Białymstoku w dniach 18-20 marca, XVI Targi Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie w dniach 1-3 kwietnia, Krakowski Salon Turystyczny w dniach 8-9 kwietnia oraz Gdańskie Targi Turystyczne GTT w Gdańsku w dniach 15-17 kwietnia.

Szukajcie nas na stoiskach Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Mierzei Wiślanej lub poszczególne miejscowości: Stegna, Sztutowo, Krynica Morska. Atrakcji nie zabraknie.
Serdecznie zapraszamy.

Pogoda
0 °C
ciśnienie: 1018 hPa
wiatr: 6 km/h S
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Grudzień 2022
 
Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u