Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Poniedziałek, 25 Październik 2021 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Zakończenie sezonu żeglarskiego w JKKM

Zakończenie sezonu żeglarskiego w JKKM

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Sobota, 06.11.2010, 14:27

W Jacht Klubie Krynica Morska odbyło się uroczyste zakończenie sezonu żeglarskiego 2010 dla dzieci i młodzieży z Krynicy Morskiej. Uroczystość rozpoczęło tradycyjne opuszczenie bandery przez zawodników, którzy zakończyli starty w klasie Cadet. Po opuszczeniu bandery młodzi żeglarze, ich rodzice, Zarząd JKKM o raz zaproszeni goście udali się do sali kominkowej.
Z zaproszonych gości na uroczystość przybyli: Przewodnicząca Rady Miasta Agnieszka Jaworska z radną Teresą  Pawłowską, Dyrektor Zespołu Szkół w Krynicy Morskiej Marek Włodarski z nauczycielką języka angielskiego Agatą Galinowską, Przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Eugeniusz Margalski razem z Haliną Grabowską i Edytą Jakimowicz oraz ajentka Tawerny Jachtowej Jadwiga Adamczyk.

Komandor JKKM Marek Kacpura powitał wszystkich przybyłych po polsku i rosyjsku zachęcając młodych żeglarzy do nauki języków obcych. Pani Agata Galinowska zrobiła to samo po angielsku, francusku i niemiecku a Pan Marek Włodarski po czesku.
Komandor JKKM podziękował Władzom Miasta i Szkoły oraz MKRPA za wsparcie żeglarstwa i przedstawił zebranym wyniki w klasach turystycznych i młodzieżowych.
Wicekomandor Bartosz Makała opowiedział o swoich tegorocznych startach w klasie 505.
Najlepsze wyniki naszych reprezentantów sezonie 2010: 

I miejsca załogi Krzysztof Zaleski- Korziuk, Jakub Grabowski, Lech i Krzysztof Chmielewscy płynącej na jachcie „IGOKAJ III” w I Międzynarodowych Regatach o Puchar Trzech Marszałków i Gubernatorów na trasach Frombork – Bałtijsk i Bałtijsk – Frombork, 

II miejsca załogi Bartosz Makała i Łukasz Skrzycki w Mistrzostwach Polski w klasie 505 oraz w regatach o Błękitną Wstęgę Zatoki Gdańskiej, 

I miejsce załogi Beniamin i Filip Ziarko oraz II- Kamil Zawadzki i Dawid Skrouba w XII Międzynarodowych Regatach Jantarowych w klasie Cadet, 

I miejsce załogi Kamil Sapieja i Sylwester Wilczak w Międzynarodowych Regatach o Puchar Prezesa EOZŻ w klasie Cadet. 

Komandor nagrodził statuetkami zdobywców trzech pierwszych miejsc w Mistrzostwach Krynicy Morskiej w klasie Cadet- sternicy: Beniamin Ziarko, Kamil Sapieja, Kamil Zawadzki  i w kl. Optymist: Kamil Zawadzki, Dawid Skrouba, Wiktor Pajączkowski oraz przedstawił reprezentację JKKM na regaty w Bałtijsku (Rosja) w klasach Cadet i Optymist w przyszłym roku: K. Sapieja, Mateusz Kacpura, K. Zawadzki, D. Skrouba.
Żeglarze, którzy ze względu na ukończenie 17 lat zakończyli starty w klasie Cadet- Bogdan Markiewka i Beniamin Ziarko otrzymali od Zarządu JKKM pamiątkowe upominki z dedykacją. Taki sam upominek dostał Jan Kacpura, który przez wiele lat pełnił funkcję wicekomandora.
Przewodniczaca Rady Miasta A. Jaworska oraz radna T. Pawłowska wręczyły wszystkim młodym żeglarzom piłki- podarunek od Rady Miasta.
Po wręczeniu upominków uczestnicy spotkania przystąpili do pieczenia kiełbasek ufundowanych przez JKKM.
Specjalne ciasto na to spotkanie upiekła Gł. Księgowa JKKM Ewa Kuźma.

 

Marek Kacpura

Pogoda
3 °C
ciśnienie: 1026 hPa
wiatr: 9 km/h SSE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
    1 21 Regaty żeglarskie kl. Nautica 450 02 Październik 2021 3
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Październik 2021
 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u