Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: 0, 25 Wrzesień 2022 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Zakończenie sezonu żeglarskiego w JKKM

Zakończenie sezonu żeglarskiego w JKKM

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Sobota, 06.11.2010, 14:27

W Jacht Klubie Krynica Morska odbyło się uroczyste zakończenie sezonu żeglarskiego 2010 dla dzieci i młodzieży z Krynicy Morskiej. Uroczystość rozpoczęło tradycyjne opuszczenie bandery przez zawodników, którzy zakończyli starty w klasie Cadet. Po opuszczeniu bandery młodzi żeglarze, ich rodzice, Zarząd JKKM o raz zaproszeni goście udali się do sali kominkowej.
Z zaproszonych gości na uroczystość przybyli: Przewodnicząca Rady Miasta Agnieszka Jaworska z radną Teresą  Pawłowską, Dyrektor Zespołu Szkół w Krynicy Morskiej Marek Włodarski z nauczycielką języka angielskiego Agatą Galinowską, Przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Eugeniusz Margalski razem z Haliną Grabowską i Edytą Jakimowicz oraz ajentka Tawerny Jachtowej Jadwiga Adamczyk.

Komandor JKKM Marek Kacpura powitał wszystkich przybyłych po polsku i rosyjsku zachęcając młodych żeglarzy do nauki języków obcych. Pani Agata Galinowska zrobiła to samo po angielsku, francusku i niemiecku a Pan Marek Włodarski po czesku.
Komandor JKKM podziękował Władzom Miasta i Szkoły oraz MKRPA za wsparcie żeglarstwa i przedstawił zebranym wyniki w klasach turystycznych i młodzieżowych.
Wicekomandor Bartosz Makała opowiedział o swoich tegorocznych startach w klasie 505.
Najlepsze wyniki naszych reprezentantów sezonie 2010: 

I miejsca załogi Krzysztof Zaleski- Korziuk, Jakub Grabowski, Lech i Krzysztof Chmielewscy płynącej na jachcie „IGOKAJ III” w I Międzynarodowych Regatach o Puchar Trzech Marszałków i Gubernatorów na trasach Frombork – Bałtijsk i Bałtijsk – Frombork, 

II miejsca załogi Bartosz Makała i Łukasz Skrzycki w Mistrzostwach Polski w klasie 505 oraz w regatach o Błękitną Wstęgę Zatoki Gdańskiej, 

I miejsce załogi Beniamin i Filip Ziarko oraz II- Kamil Zawadzki i Dawid Skrouba w XII Międzynarodowych Regatach Jantarowych w klasie Cadet, 

I miejsce załogi Kamil Sapieja i Sylwester Wilczak w Międzynarodowych Regatach o Puchar Prezesa EOZŻ w klasie Cadet. 

Komandor nagrodził statuetkami zdobywców trzech pierwszych miejsc w Mistrzostwach Krynicy Morskiej w klasie Cadet- sternicy: Beniamin Ziarko, Kamil Sapieja, Kamil Zawadzki  i w kl. Optymist: Kamil Zawadzki, Dawid Skrouba, Wiktor Pajączkowski oraz przedstawił reprezentację JKKM na regaty w Bałtijsku (Rosja) w klasach Cadet i Optymist w przyszłym roku: K. Sapieja, Mateusz Kacpura, K. Zawadzki, D. Skrouba.
Żeglarze, którzy ze względu na ukończenie 17 lat zakończyli starty w klasie Cadet- Bogdan Markiewka i Beniamin Ziarko otrzymali od Zarządu JKKM pamiątkowe upominki z dedykacją. Taki sam upominek dostał Jan Kacpura, który przez wiele lat pełnił funkcję wicekomandora.
Przewodniczaca Rady Miasta A. Jaworska oraz radna T. Pawłowska wręczyły wszystkim młodym żeglarzom piłki- podarunek od Rady Miasta.
Po wręczeniu upominków uczestnicy spotkania przystąpili do pieczenia kiełbasek ufundowanych przez JKKM.
Specjalne ciasto na to spotkanie upiekła Gł. Księgowa JKKM Ewa Kuźma.

 

Marek Kacpura

Pogoda
13 °C
ciśnienie: 1014 hPa
wiatr: 9 km/h S
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
   1234
56789 101 DZIEŃ DZIKA 10 Wrzesień 2022 11
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Wrzesień 2022
 
Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u