Dziś jest: 0, 27 Maj 2018 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Zakończenie sezonu żeglarskiego w JKKM

Zakończenie sezonu żeglarskiego w JKKM

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Sobota, 06.11.2010, 14:27

W Jacht Klubie Krynica Morska odbyło się uroczyste zakończenie sezonu żeglarskiego 2010 dla dzieci i młodzieży z Krynicy Morskiej. Uroczystość rozpoczęło tradycyjne opuszczenie bandery przez zawodników, którzy zakończyli starty w klasie Cadet. Po opuszczeniu bandery młodzi żeglarze, ich rodzice, Zarząd JKKM o raz zaproszeni goście udali się do sali kominkowej.
Z zaproszonych gości na uroczystość przybyli: Przewodnicząca Rady Miasta Agnieszka Jaworska z radną Teresą  Pawłowską, Dyrektor Zespołu Szkół w Krynicy Morskiej Marek Włodarski z nauczycielką języka angielskiego Agatą Galinowską, Przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Eugeniusz Margalski razem z Haliną Grabowską i Edytą Jakimowicz oraz ajentka Tawerny Jachtowej Jadwiga Adamczyk.

Komandor JKKM Marek Kacpura powitał wszystkich przybyłych po polsku i rosyjsku zachęcając młodych żeglarzy do nauki języków obcych. Pani Agata Galinowska zrobiła to samo po angielsku, francusku i niemiecku a Pan Marek Włodarski po czesku.
Komandor JKKM podziękował Władzom Miasta i Szkoły oraz MKRPA za wsparcie żeglarstwa i przedstawił zebranym wyniki w klasach turystycznych i młodzieżowych.
Wicekomandor Bartosz Makała opowiedział o swoich tegorocznych startach w klasie 505.
Najlepsze wyniki naszych reprezentantów sezonie 2010: 

I miejsca załogi Krzysztof Zaleski- Korziuk, Jakub Grabowski, Lech i Krzysztof Chmielewscy płynącej na jachcie „IGOKAJ III” w I Międzynarodowych Regatach o Puchar Trzech Marszałków i Gubernatorów na trasach Frombork – Bałtijsk i Bałtijsk – Frombork, 

II miejsca załogi Bartosz Makała i Łukasz Skrzycki w Mistrzostwach Polski w klasie 505 oraz w regatach o Błękitną Wstęgę Zatoki Gdańskiej, 

I miejsce załogi Beniamin i Filip Ziarko oraz II- Kamil Zawadzki i Dawid Skrouba w XII Międzynarodowych Regatach Jantarowych w klasie Cadet, 

I miejsce załogi Kamil Sapieja i Sylwester Wilczak w Międzynarodowych Regatach o Puchar Prezesa EOZŻ w klasie Cadet. 

Komandor nagrodził statuetkami zdobywców trzech pierwszych miejsc w Mistrzostwach Krynicy Morskiej w klasie Cadet- sternicy: Beniamin Ziarko, Kamil Sapieja, Kamil Zawadzki  i w kl. Optymist: Kamil Zawadzki, Dawid Skrouba, Wiktor Pajączkowski oraz przedstawił reprezentację JKKM na regaty w Bałtijsku (Rosja) w klasach Cadet i Optymist w przyszłym roku: K. Sapieja, Mateusz Kacpura, K. Zawadzki, D. Skrouba.
Żeglarze, którzy ze względu na ukończenie 17 lat zakończyli starty w klasie Cadet- Bogdan Markiewka i Beniamin Ziarko otrzymali od Zarządu JKKM pamiątkowe upominki z dedykacją. Taki sam upominek dostał Jan Kacpura, który przez wiele lat pełnił funkcję wicekomandora.
Przewodniczaca Rady Miasta A. Jaworska oraz radna T. Pawłowska wręczyły wszystkim młodym żeglarzom piłki- podarunek od Rady Miasta.
Po wręczeniu upominków uczestnicy spotkania przystąpili do pieczenia kiełbasek ufundowanych przez JKKM.
Specjalne ciasto na to spotkanie upiekła Gł. Księgowa JKKM Ewa Kuźma.

 

Marek Kacpura

Pogoda
18 °C
ciśnienie: 1024 hPa
wiatr: 10 km/h ESE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
 1234 52 I Bieg Krynicki 05 Maj 2018 Piknik rodzinny – Eksplozja kolorów 05 Maj 2018 6
789 101 Regaty o Puchar Polski PZŻ - cz. 1 10 Maj 2018 111213
141516 171 Regaty o Puchar Polski PZŻ - cz. 2 17 Maj 2018 181920
2122232425 261 Regaty o Puchar Polski Klasy OMEGA 2018 26 Maj 2018 27
282930 311 Kwietny Bieg 2018 31 Maj 2018    
Maj 2018
 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u