Dziś jest: Poniedziałek, 19 Luty 2018 r.
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » BEACH BALL TOUR - zwyciężyli w Krynicy Morskiej

BEACH BALL TOUR - zwyciężyli w Krynicy Morskiej

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Poniedziałek, 19.07.2010, 10:20
Zwycięzcy wystąpili w zawodach Beach Ball Tour 2010 jedyny raz w tym sezonie razem. Partnerem Tomasza Wieczorka jest Patryk Fogel , który nie mógł wystąpić w Krynicy Morskiej z powodu kontuzji.

Na trzecim miejscu na podium stanęli Grzegorz Klimek i Dominik Witczak. Drugi duet turnieju w Ustce w decydującym spotkaniu pokonał Michała Krymarysa i Adama Łukasika.

Niespodzianką nie tylko dla kibiców, ale i dla zawodników był udział w turnieju głównym pary Daniel Pliński i Zbigniew Bartman. Reprezentanci Polski w siatkówce halowej oraz Mistrzowie Europy z Izmiru otrzymali dziką kartę i wystąpili wspólnie w Krynicy Morskiej, korzystając z przerwy w treningach siatkówki halowej. Obaj mają bogate „plażowe” doświadczenie. Daniel jest trzykrotnym mistrzem Polski w tej odmianie siatkówki, Zbigniew zdobywał na piachu złoty medal mistrzostw świata do lat 18-tu. Reprezentanci Polski walczyli dzielnie, jednak ostatecznie sklasyfikowani zostali na miejscach 9-12. Najpierw w 2-rundzie przegrali 1:2 z parą Wawrzyńczyk/Szczypczyk. Na koniec ulegli 0:2 duetowi Księżarek/Popek.